Skip to main content

MOBI LED

CHODZĄCE BILLBOARDY REKLAMOWE

MOBI LED czyli Chodzący Billboard to najnowsza propozycja dla naszych klientów!
Logo Twojej firmy może wyróżniać się jak nigdy dotąd, może być widoczne w dzień jak i w nocy dzięki dużej powierzchni specjalnie podświetlanych ekranów.
Dzięki mobilności naszych MOBI LEDÓW, możesz zaplanować kampanię reklamową w różnych rejonach Warszawy niezależnie od pory dnia!

 

  • Dzięki swojej mobilności MOBI LED dotrze wszędzie tam, gdzie nie dotrze inna forma reklamy!
  • MOBI LED może Cię reklamować cała dobę! To znaczy, że ekran podświetlany jest w godzinach wieczornych, co wzmacnia efekt reklamowy!
  • Nasz MOBI LED to świetna alternatywa dla zwykłego kolportażu oraz idealne dla niego połączenie- połącz go z rozdawaniem ulotek!
  • Nasza forma reklamy nie pozostanie nikomu obojętna, zyskasz wiele odbiorców, przykuję uwagę Twojego klienta!
  • Elastyczna wymienność ekspozycji reklamy!
  • Duża widoczność reklamy dzięki ogromnej powierzchni ( łączna powierzchnia 3,3 m. )
  • Nieograniczone możliwość zastosowania naszego MOBI LEDU!
  • Możliwość zastosowania kodów QR do skanowania przez odbiorców swoim telefonem!
Zobacz jak działamy
Firma ULOTEKS zajmuje się roznoszeniem ulotek do skrzynek pocztowych na terenie Warszawy i okolic. Ulotki roznoszone są do firmy, domów jednorodzinnych oraz euroskrzynek w blokach mieszkalnych. Dystrybucja ulotek w Warszawie jest najbardziej sprawdzoną i efektywną formą reklamy. Popularną formą kolportażu ulotek jest rozdawanie ulotek do rąk w wybranych lokalizacjach przez klienta np. główne skrzyżowania ulic, centra handlowe, parkingi, okolice stacji metra czy przystanków autobusowych. Drukujemy ulotki w każdym dostępnym rozmiarze A6,A5,A4,DL. Możemy też przygotować indywidualny projekt ulotki specjalnie dla Państwa. Roznoszeniem ulotek na terenie Warszawy zajmujemy się przeszło 12 lat. Kolportaż ulotek możemy przeprowadzić na wybranym przez Państwa dzielnicy lub obszarze. Dystrybucja ulotek w Warszawie zapewnia bezpośrednie i szybkie dotarcie do potencjalnego odbiorcy. Zapraszamy do dystrybucji ulotek przez naszą firmę.