Skip to main content

Sprawdź jak działamy

O NAS

Specjalizacja Firmy Uloteks to kolportaż materiałów reklamowych (np. ulotek). Realizujemy na zamówienie kolportaż druków bezadresowych i informacyjnych – ulotek. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego – szczególnie Warszawa i okolice.

Gwarancja jakości

Gwarantujemy rzetelność i sumienność świadczonych usług. Wspólnie z klientem wybieramy obszary gdzie przeprowadzana jest dystrybucja – roznoszenie (np. Warszawa centrum), czas, liczbę powtórzeń oraz inne parametry akcji kolportażowej, uwzględniając charakterystykę grupy docelowej, oczekiwany efekt marketingowy, efektywność akcji. Szczególną uwagę zwracamy na jakość wykonywanych usług i terminowość w realizacji zamówień.

Doświadczeni kolporterzy

Współpracujemy z doświadczonymi kolporterami, którzy doskonale znają specyfikę województwa mazowieckiego – szczególnie Warszawy, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że powierzone materiały reklamowe dotrą na czas do precyzyjnie określonej grupy odbiorców.

Regularne raporty

Każdy klient w dowolnym momencie może otrzymać raport o przebiegu akcji kolportażowej, która stale jest monitorowana przez naszych koordynatorów.

Konkurencyjne ceny

Oferta cenowa ustalana jest indywidualnie z każdym klientem, uzależniona od nakładu materiałów reklamowych, obszaru kolportażu, terminu zlecenia oraz rodzaju dystrybucji.

Dlaczego warto

  • Wysoka skuteczność dotarcia do odbiorcy
  • Brak podwykonawców
  • Odbiór Materiałów reklamowych od klienta własnym transportem (teren Warszawy)
  • Elastyczność działania – własna dystrybucja
  • Dogodne warunki płatności
  • Rabaty ilościowe przy nawiązaniu stałej współpracy
  • Kompleksowa usługa – roznoszenie i rozdawanie ulotek
Firma ULOTEKS zajmuje się roznoszeniem ulotek do skrzynek pocztowych na terenie Warszawy i okolic. Ulotki roznoszone są do firmy, domów jednorodzinnych oraz euroskrzynek w blokach mieszkalnych. Dystrybucja ulotek w Warszawie jest najbardziej sprawdzoną i efektywną formą reklamy. Popularną formą kolportażu ulotek jest rozdawanie ulotek do rąk w wybranych lokalizacjach przez klienta np. główne skrzyżowania ulic, centra handlowe, parkingi, okolice stacji metra czy przystanków autobusowych. Drukujemy ulotki w każdym dostępnym rozmiarze A6,A5,A4,DL. Możemy też przygotować indywidualny projekt ulotki specjalnie dla Państwa. Roznoszeniem ulotek na terenie Warszawy zajmujemy się przeszło 12 lat. Kolportaż ulotek możemy przeprowadzić na wybranym przez Państwa dzielnicy lub obszarze. Dystrybucja ulotek w Warszawie zapewnia bezpośrednie i szybkie dotarcie do potencjalnego odbiorcy. Zapraszamy do dystrybucji ulotek przez naszą firmę.