Skip to main content

Akcje promocyjne

Akcje promocyjne

Specjalizujemy się w organizacji niekonwencjonalnych akcji promocyjnych z udziałem hostess/hostów, niestandardowych nośników reklamowych, w różnych miejscach, o różnej porze. Dzięki temu pomożemy skutecznie dotrzeć bezpośrednio do odbiorcy i zainteresować przekazem reklamowym.

„Akcje szyte na miarę”

Organizujemy akcje promocyjne skierowane do potrzeb naszego klienta. Możemy jednocześnie przeprowadzać kilka akcji promocyjnych o róznym charakterze, różnej częstotliwości i efekcie działania wedle wymagań klienta.

Przez megafon

Akcja polega na wygłaszaniu spotu reklamowego w celu przekazania informacji na większe odległości przez osoby badż nagrany spot reklamowy. Do takiej akcji można dołączyć rozdawanie ulotek przechodniom przez hostessy co zwiększy efektywność przeprowadzanej akcji promocyjnej.

Samplingi / Degustacje

Akcje prosprzedażowe odbywają się w docelowym miejscu sprzedaży (sklepy, centra handlowe itp.). Degustacje pozwalają klientowi przetestować produkt bądż jego próbkę dzięki czemu potencjalni klienci, w bezpośrednim kontakcie z marką, mogą przekonać się co do wybranego produktu.

Zobacz jak działamy:

Firma ULOTEKS zajmuje się roznoszeniem ulotek do skrzynek pocztowych na terenie Warszawy i okolic. Ulotki roznoszone są do firmy, domów jednorodzinnych oraz euroskrzynek w blokach mieszkalnych. Dystrybucja ulotek w Warszawie jest najbardziej sprawdzoną i efektywną formą reklamy. Popularną formą kolportażu ulotek jest rozdawanie ulotek do rąk w wybranych lokalizacjach przez klienta np. główne skrzyżowania ulic, centra handlowe, parkingi, okolice stacji metra czy przystanków autobusowych. Drukujemy ulotki w każdym dostępnym rozmiarze A6,A5,A4,DL. Możemy też przygotować indywidualny projekt ulotki specjalnie dla Państwa. Roznoszeniem ulotek na terenie Warszawy zajmujemy się przeszło 12 lat. Kolportaż ulotek możemy przeprowadzić na wybranym przez Państwa dzielnicy lub obszarze. Dystrybucja ulotek w Warszawie zapewnia bezpośrednie i szybkie dotarcie do potencjalnego odbiorcy. Zapraszamy do dystrybucji ulotek przez naszą firmę.